Metoda Silvy dla dorosłych i młodzieży

SILVA LIFE SYSTEM - Sposób życia, cz. 1 kursu podstawowego

To dwudniowy, intensywny trening mentalny, zmieniający życie i światopogląd tych, którzy w nim uczestniczą rozwijający zdolności twórcze, łatwiejsze rozumienie siebie, lepsze relacje z otoczeniem i zmianę ograniczających przekonań.

Techniki, których nauczysz się podczas kursu pokarzą Ci jak wykorzystywać potęgę swojego umysłu, myśli i wyobraźni, aby wzmocnić siebie, swoje zdrowie i rozwinąć swoją kreatywność oraz pomóc tym, których kochasz.

Podczas kursu SILVA LIFE SYSTEM poznasz m.in. techniki pozwalające na:

Podczas tego warsztatu uzyskasz energię i zaczniesz korzystać w pełni z życia.

SILVA INTUITION SYSTEM – Intuicja, cz. 2 kursu podstawowego

To dwudniowy trening, którego materiał (podobnie jak SILVA LIFE SYSTEM) jest oparty na klasycznym Kursie Podstawowym stworzonym przez genialnego amerykańskiego samouka José Silvę.

Większość ćwiczeń w SILVA INTUITION SYSTEM jest nowa lub na nowo opracowana. To trening, na którym wykorzystujemy ćwiczenia oraz techniki medytacji, relaksacji i wizualizacji, aby nawiązać kontakt ze swoją intuicją.

Dzięki temu uzyskasz harmonię i pewność w podejmowaniu decyzji oraz lepsze relacje z otaczającym nas światem i poczucie spójności własnej misji.

Oprócz nauki stanu rozluźnienia i medytacji dynamicznej na kursie SILVA INTUITION SYSTEM nauczysz się m.in.:

Kurs SILVA INTUITION SYSTEM wyposaży Cię w techniki, dzięki którym krok po kroku nauczysz się odpowiednich metod, aby uwolnić potencjał swojego umysłu.

Metoda Silvy to sprawdzony sposób na opanowanie tych umiejętności. Nauczysz się odczytywać i rozwijać swoją intuicję oraz zdolności do świadomego funkcjonowania dzięki umiejętności relaksacji ciała i umysłu.

Podczas tego warsztatu nawiążesz kontakt ze swoją intuicją i odnajdziesz lub umocnisz swoją życiową drogę.

KAŻDY, kto uczestniczy po raz pierwszy w seminarium SILVA LIFE SYSTEM oraz INTUITION (również absolwenci kursu podstawowego Silvy) otrzymuje NOWY DYPLOM i NOWĄ LEGITYMACJĘ ukończenia kursu, która uprawnia do jego powtarzania z obniżoną opłatą.