Metoda Silvy dla dzieci

To dwudniowy kurs dla dzieci w wieku 8 – 12 i dla starszych – nastolatków 13-16 lat, podczas którego uczestnicy poznają metody i praktyczne ćwiczenia, wykorzystywać potencjał i siłę swojego umysłu.

Poznają metody relaksacji i wizualizacji, dzięki którym mogą obniżać poziom stresu i odprężać się, uspokajać się, opanować swoją nadmierną ruchliwość, zmieniać negatywne myśli i przekonania na pozytywne.

Zamieniać marzenia w rzeczywistość i osiągać lepsze wyniki w nauce, sporcie, grze na instrumencie i rozwijać wiele swoich talentów.

Jak przebiegają zajęcia?

Metody i forma zajęć dostosowana jest do wieku dzieci. Sposób przyswajania i poznawania technik Silvy odbywa się poprzez zabawę, gry, eksperymenty i praktyczne ćwiczenia, czasem na siedząco, czasem na leżąco.

Co uczestnik ma zabrać na kurs?

Wygodnym strój, koc lub śpiwór, karimatę, przybory do pisania, kredki, pisaki, niegazowane napoje lub wodę oraz uśmiech 🙂

Jakie korzyści dla uczestnika kursu?

Dzieci poznają metody wyciszenia i skupienia, relaksację ciała i umysłu, techniki wizualizacji i poprawy pamięci. Metody szybkiego uczenia się i koncentracji oraz jak opanować stres i kontrolować swoje emocje.

Ten warsztat pomoże Twojemu dziecku rozwinąć skrzydła.

Każdy nowy uczestnik kursu Metody Silvy dla dzieci otrzymuje międzynarodowy certyfikat i legitymację ze zdjęciem, który uprawnia potem do powtarzania tego samego programu na całym świecie z obniżoną ceną.