Moja historia

Bożena Lewicka

Główną misją w mojej pracy jest inspirowanie ludzi do zmiany, aby świadomie kreować siebie i osiągać sukcesy oraz odkrywać i rozwijać swoje pasje, zdolności i żyć w harmonii ze sobą.


„Życzę, abyście mogli przejść przez życie z poczuciem jego piękna
i wspaniałych możliwości, jakie niesie.
Mam nadzieję, że moje szkolenia
i nagrania medytacyjno-relaksacyjne doskonale Wam w tym pomogą​.”

Bożena Lewicka - MOJA HISTORIA

Jestem certyfikowanym wykładowcą Samokontroli Umysłu Metodą Silvy dla dorosłych, dla dzieci i młodzieży od ponad 20-lat. Jestem trenerem i praktykiem oddechu transmodalnego Brathflow, coachem i life mentorem, a także trenerem kontroli stresu i szybkiego uczenia dla dzieci, młodzieży i nauczycieli.

Kiedyś przed ponad 20-stu laty sama ukończyłam kurs Silvy, a poznane wtedy metody pomogły mi zmienić moje życie na lepsze. Dzięki tym technikom wzmocniłam swoje zdrowie, spełniłam w ciągu 1-go miesiąca marzenie o pierwszym samochodzie i podjęłam decyzję o zmianie pracy. Założyłam własną firmę w 1995 r. – Akademię Rozwoju i Edukacji AVIDA. Zaczęłam prowadzić szkolenia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli.

Po wielu latach, kiedy byłam bardzo zmęczona i na kolejnym życiowym rozdrożu, do swojej skrzyni pomocnych metod dołączyłam techniki świadomego oddechu; pomogły mi odnaleźć siebie i ustalić na nowo priorytety w moim życiu. Dzięki temu wróciłam do malowania, które kocham.

A z kolei dzięki malowaniu intuicyjnemu i Vedic art nabrałam odwagi i siły, aby wprowadzać w swoje życie osobiste i zawodowe nowe technologie i nowoczesne metody pracy.

​Uwielbiam łączyć swoje pasje podróżowania z prowadzeniem szkoleń, stąd wyjazdowe szkolenia do Bukowiny i na Teneryfę.

​Stworzyłam i nagrałam autorskie programy motywacyjno-medytacyjne audio na temat pozytywnego myślenia i świadomego życia, adresowane dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Prawdziwe historie uczestników szkoleń

Anna

Ekonomista, germanista, tłumacz, Personal&Business Coach

O wakacyjnym kursie Silva Intuition w Bukowinie u Bożeny Lewickiej dowiedziałam się na innym szkoleniu Silvy w Warszawie. Ponieważ nie miałam zrobionej nowej części kursu Silva Intuition, zainteresowała mnie ta oferta. Przyciągnęły mnie dodatkowe słowa: malowanie intuicyjne oraz techniki oddechowe.

W związku z tym zapisałam się na kurs i pojechałam tam w sierpniu 2017 r. z dużą ilością książek i materiałów. Nie brałam pod uwagę faktu, że poznam tam fantastycznych ludzi.

Sama lokalizacja była już bardzo trafiona, hotel w Bukowinie bardzo dobrze usytuowany.

Atmosfera podczas prowadzonych przez Bożenę zajęć była niesamowicie pozytywna.

Jej ciepłe podejście do uczestników, zaangażowanie, ogromna wiedza i doświadczenie oraz ćwiczenia medytacyjne zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Po prostu pełen profesjonalizm i mistrzostwo trenerskie.

Myślę, że właśnie ta znakomita jakość prowadzenia wpłynęła na to, że szybko zaprzyjaźniłam z innymi uczestniczkami tego programu i do dziś utrzymujemy ze sobą bliski kontakt, pomimo iż mieszkamy w różnych miastach Polski, a ja w Austrii.

Bardzo ważnym dla mnie punktem podczas tego programu były ćwiczenia oddechowe prowadzone o poranku przez Bożenę. Myślę, że to było dużą pomocą dla mnie w kierunku rzucenia palenia. Ćwiczenia oddechowe robię do dziś, może nie w takim wymiarze, ale jednak. Palenie rzuciłam 2 miesiące później. Do dziś nie palę, a minęło już pół roku.

Wyjazd do Bukowiny i cały program szkoleniowy spowodował lawinę pozytywnych zdarzeń w moim życiu.

Nie tylko rozwinął moją intuicję, bo nagle zaczęłam postrzegać cały świat inaczej, tzn. zaczęłam mieć „szerzej otwarte oczy”, włączyłam inną percepcję. Zrobiłam selekcję w znajomościach, w mieszkaniu w Warszawie, w domu w Austrii oraz wśród tzw. „przyjaciół”.

Dzięki Bukowinie - kursowi Silva Intuition i technikom oddechowym moje życie nabrało niewiarygodnego tempa!

Mam teraz cudowną grupę wsparcia wspaniałych, poznanych tam kobiet, nowy biznes, przeczytane 40 nowych książek, zrobione ok. 200 km biegu, jasność, co do obranego kierunku w życiu. Można powiedzieć, że weszłam na kolejny poziom mojego duchowego życia, za co jestem bardzo wdzięczna wyjątkowej trenerce Bożenie.

​Polecam programy szkoleniowe u Bożeny Lewickiej wszystkim, którzy chcą poczuć wzmocnienie, inspirację i wiarę we własne możliwości.

Anna Kaniecka

Sankt Gilgen, Austria, 12.02.2018

Katarzyna

Doradca finansowy

Z pełnym przekonaniem rekomenduję współpracę z Bożeną Lewicką.

Jestem absolwentką 3 kursów prowadzonych przez Bożenę:

- „Techniki oddechowe Breathflow” w 2016 r w Izabelinie k. Warszawy

- „Metoda Silvy-sposób życia”, „Silva Life System”

- „Metoda Silvy- intuicja”- „Silva Intuition System” w 2017 r w Kazimierzu Dolnym (2 kursy razem jako SILVA POWER)

a także uczestniczyłam w prowadzonych przez nią indywidualnych sesjach oddechowych.

Bożena jest świetnym trenerem z wieloletnim doświadczeniem, dającym odczuć, że to co robi jest pasją Jej życia, emanuje pozytywną energią, którą przekazuje kursantom.

Jest osobą niezwykle ciepłą i kochającą ludzi. Na co dzień zajmuje się zagadnieniami, o których mówi, co sprawia, że jest wiarygodna, jako trener. Przekazuje ciekawe techniki szkoleniowe z zakresu rozwoju osobistego, oddechu, samokontroli umysłu, relaksacji, medytacji i rozwoju inteligencji emocjonalnej, które są omawiane z wykorzystaniem przykładów z życia ludzi i praktycznych ćwiczeń. Organizacja i atmosfera panująca podczas kursów, które odbyłam była na najwyższym poziomie. Sądzę, że pozostali uczestnicy, podobnie jak ja czuli się bardzo dobrze i zaprzyjaźnili ze sobą.

Jestem bardzo zadowolona, że dzięki Bożenie poznałam techniki relaksacyjne, oddechowe, odstresowujące i uzdrawiające.

Mogę je na co dzień wykorzystywać w mojej pracy, jako menadżer sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem oraz podczas treningów sportowych, które prowadzę.

Dzięki poznanym technikom mogę przekazywać umiejętności, które pomagają także innym ludziom prowadzić bardziej szczęśliwe i zdrowe życie.

Polecam serdecznie warsztaty oddechowe Breathflow i kursy metody Silvy u Bożeny.

Katarzyna Wilkowska-Taber

Uczestniczka szkolenia

Kamil

Marynarz

Piszę tę opinię wciąż zastanawiając się nad słowami, których powinienem użyć. Z jednej strony znam wiele słów i zawsze całkiem nieźle szło mi żonglowanie nimi, z drugiej zaś strony uczucia, które mam w sobie burzą się barwną tęczą płomieni nie pozwalając się opisać przez żadne z nich.

Zawsze trudno jest nam opisywać rzeczy, które są dla nas nowe. Jak smak orientalnego owocu, który jemy pierwszy raz. Stajemy się wtedy na krótką chwilę małymi dziećmi, które pierwszy raz odkrywają świat. Nie umieją one mówić, ale w pełni czują to co właśnie się dzieje i reagują tak jak właśnie czują, że jest najlepiej. U starszych włącza się umysł analityczny. Uruchamiają się niekiedy całe biblioteki znanych i opisanych bodźców. Przeszukują się i segregują aby sklasyfikować to, co teraz i umieścić w odpowiednim miejscu na półce. Końcowa opinia jest jak wydruk przypominający raport z przeprowadzonej operacji. Im więcej przeżyliśmy bądź znamy, tym szybciej nowe doświadczenia zostaną posegregowane i ustawione gdzieś w „bibliotece”.

Mimo tego, że uważam się za człowieka, który coś o życiu i świecie wie, to dalej nie umiem ułożyć tego, co mnie spotkało po kursie Silvy u Bożeny Lewickiej. Gdy zaglądam do swego wnętrza, to nie widzę nawet „biblioteki”. Stoję tam wciąż jako mały chłopiec, który z rozdziawionymi ustami patrzy na coś pięknego, czego nie umiem dostrzec i od czasu do czasu jedynie przeskakuje oczami między jakimiś punktami.

Gdybym chciał dać opinię najlepiej jak potrafię, to musiałbym zamienić się w tego chłopca, podbiec do Bożeny małymi niezdarnymi kroczkami i przytulić się do Niej z najczystszą wdzięcznością i miłością, na jaką mnie stać roniąc kilka łez za to, jaki byłem podczas trwania kursu.

Nie umiem tego lepiej opisać. Ile prób bym nie podejmował.

Wiem, że byłem parszywym sceptykiem, który mocno wyrażał swoje myśli podczas kursu, ale Bożena to wytrzymała i dzięki temu całe moje życie się zmieniło na plus.

Dziękuje 🙂

Polecam z całego serca KAŻDEMU 🙂

Kamil Zima

luty 2018