Akademia Mocy Junior — Szkoła życia

Kurs "Relaksacja, Samokontrola Umysłu i Superuczenie"

To warsztaty dotyczące rozwoju osobistego i skutecznego uczenia się dla dzieci i młodzieży.
Potęga umysłu i serca, moc oddechu to równowaga we wszystkich obszarach życia człowieka.

To wyjątkowy program dla dzieci, nastolatków i młodzieży, rozwijający potencjał i talenty młodego człowieka, pomagający uwierzyć we własne siły, odkryć wewnętrzną moc, aby osiągać sukcesy, żyć w szczęściu i przygotować się do kolejnych etapów w swoim życiu.

Cały program składa się z 3 stopni kursu:

Zajęcia dla osób w wieku od 7 do 18 lat.

Kurs Junior, od którego zaczyna się cały program, uczy rozpoznawania impulsów, doznań, kontrolowania emocji i ich zmianę w pozytywną stronę tak, aby wpłynąć na zdolność lepszej koncentracji, przyswajania informacji i rozwoju inteligencji emocjonalnej.

Jakie korzyści dla uczestnika oraz rodzica?

Każdy uczestnik kursu JUNIOR poznaje metody wyciszenia i skupienia, relaksację ciała i umysłu, techniki wizualizacji i poprawy pamięci. Metody skutecznego uczenia się i koncentracji oraz jak opanować stres i kontrolować swoje emocje poprzez samokontrolę i praktykę świadomego oddechu.
Na koniec każdego stopnia kursu JUNIOR uczestnik otrzymuje dyplom.

Zajęcia odbywają się z podziałem na grupy wiekowE:

Dołącz do Program Junior — Szkoła życia


„Opracowałam ten program z myślą o młodym pokoleniu, które jest naszą teraźniejszością i przyszłością tak, aby poprzez odpowiednie metody, które uczestnicy poznają w trakcie kursu – dały im radość, większą odporność na stres, wewnętrzną równowagę i siłę do życia w nieustannie zmieniającym się świecie.”

Bożena Lewicka - autorka Programu JUNIOR

Bożena Lewicka z dziećmi podczas kursu