Silva Power

To kurs złożony z obydwu części kursu podstawowego, czyli SILVA LIFE SYSTEM i SILVA INTUITION SYSTEM.

Poprzez techniki relaksacji, wizualizacji i medytacji uczysz się oczyszczać z negatywnych programów i emocji, wzmacniać swoje zdrowie i regenerować siły. A to wszystko po to, aby przygotować grunt pod swoją „życiową drogę”.

Techniki, których nauczysz się podczas kursu pokażą Ci jak wykorzystywać potęgę swojego umysłu, myśli i wyobraźni, aby utrzymać lub poprawić własne zdrowie poprzez wizualizacje uzdrawiające oraz pomóc wyzdrowieć tym, których kochasz.

Odkrycia współczesnej fizyki i biologii uzasadniają nam, że na poziomie kwantowym energia naszych myśli transformowana jest na naszą rzeczywistość. Pisze o tym Gregg Bradden w swej książce: „Boska matryca”.

Podczas warsztatów Metody Silvy nauczysz się wielu prostych i praktycznych technik do codziennego stosowania. Metoda Silvy zawiera także ćwiczenia psychometryczne i rozwijające zdolności postrzegania pozazmysłowego, które wprowadzą Cię w głębszy wymiar duchowości i sensu życia, aby móc lepiej kierować swoim życiem i czynić je coraz lepszym. Podczas tego kursu uzyskasz energię do pokonywania trudności.

Jeżeli Ty również chcesz zmienić swoje życie…

To udział w kursie Silvy jest dobrym rozwiązaniem.

Jakie korzyści osiągniesz?

W programie warsztatów:

Podczas pełnego kursu podstawowego Metody Silvy poznasz między innymi techniki:

Po tym kursie Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo.

KAŻDY, kto uczestniczy po raz pierwszy w seminarium SILVA POWER, który składa się z dwóch kursów SILVA LIFE SYSTEM oraz INTUITION (również absolwenci kursu podstawowego Silvy) otrzymuje 2 NOWE DYPLOMY i 2 NOWE LEGITYMACJE ukończenia kursu, które uprawniają do jego powtarzania z obniżoną opłatą.